2014 yılında kurulan Proimtech Sağlık Ürünleri Anonim Şirketi, Bilimplant markasıyla dental implant alanında kişilerin yaşam/sağlık kalitesini yükseltmeyi amaçlayan doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimiz, son teknoloji üretim tesisleri aracılığıyla 9 yılı aşkın bir süredir implant-diş hekimliğini basitleştirmeyi amaçlayan gelişmiş ürünler ve yenilikçi çözümler geliştirmekte ve üretmektedir.

Bilimsel ve yüksek nitelikli üretim hizmetiyle, uluslararası standartlardaki kaliteli dental implantları ülkemizde üreterek, yerli üretim implantların standartlarını her geçen gün yükselten Bilimplant, kuruluşundan bu yana her aşamaya büyük bir titizlikle dahil ettiği Ar-Ge çalışmaları ve alanınca deneyimli uzman kadrosu sayesinde sürekli olarak geliştirdiği yerli implantlarla, dental sektörde güvenilir ve tüm dünyada tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin güvenlik ve estetik konusundaki yüksek taleplerine odaklanmaya devam edeceğiz. Bu hedefe ulaşmak için her şeyi yapıyoruz ve adımızla yanınızdayız. Biz Proimtech A.Ş.’yiz.

Kurucu Ortaklar

Menderes AKAR

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Ferkan NEZİR

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
Makine Mühendisi

Dursun GÖKSEL

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

 

Hakan ÇEVİK

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
Genel Müdür

Prof. Dr. Alper ALKAN

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
Ağız Diş ve Çene Cerrahı

Nevzat KURT

Proimtech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi