2014 yılında kurulan Proimtech Sağlık Ürünleri Anonim Şirketi, Bilimplant markasıyla dental implant alanında kişilerin yaşam/sağlık kalitesini yükseltmeyi amaçlayan doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimiz, son teknoloji üretim tesisleri aracılığıyla 9 yılı aşkın bir süredir implant-diş hekimliğini basitleştirmeyi amaçlayan gelişmiş ürünler ve yenilikçi çözümler geliştirmekte ve üretmektedir.

Bilimsel ve yüksek nitelikli üretim hizmetiyle, uluslararası standartlardaki kaliteli dental implantları ülkemizde üreterek, yerli üretim implantların standartlarını her geçen gün yükselten Bilimplant, kuruluşundan bu yana her aşamaya büyük bir titizlikle dahil ettiği Ar-Ge çalışmaları ve alanınca deneyimli uzman kadrosu sayesinde sürekli olarak geliştirdiği yerli implantlarla, dental sektörde güvenilir ve tüm dünyada tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin güvenlik ve estetik konusundaki yüksek taleplerine odaklanmaya devam edeceğiz. Bu hedefe ulaşmak için her şeyi yapıyoruz ve adımızla yanınızdayız. Biz Proimtech A.Ş.’yiz.

BİLİMSEL DANIŞMA KURULUMUZ

Prof. Dr. Alper ALKAN,

ProimTech A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

prof.dr. çağrı ural

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi

Protetik Diş Tedavisi AD.

Doç. Dr. Ahmet Emin DEMİRBAŞ,

Erciyes Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi AD.

PROF. DR. HASAN ÖNDER GÜMÜŞ

Erciyes Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi

Protetik Diş Tedavisi AD.